Zľava až 50% na prvých 12 mesiacov!
Mám záujem o túto zľavu

Tribunal, softvér pre právnikov

Dátum pri zakladaní spisu

Doteraz sa pri zakladaní spisu dával aktuálny dátum. Preloženie spisu do predchádzajúceho roku nebolo možné. Aktuálne už môžete vyplniť aj predošlé roky a spis dostane správnu značku.

Vylepšené označovanie Zostupne vs. Vzostupne

Zlepšili sme rozhranie pre triedenie rôznych položiek. Upravili sme označenie pre Vzostupne a Zostupne, je viditeľnejšie a prehľadnejšie. Zjednodušuje to prácu napríklad pri veľkých zoznamoch. Nové označenie nájdete v menu takto: Vzostupne ( A → Z ) a Zostupne ( Z → A )

Viditeľnejšie tlačidlá

Tlačidlá v jednotlivých kategóriách majú po aktualizácii lepšiu viditeľnosť. Doplnili sme tlačidlá/buttony aj tam, kde nebol dostatočne viditeľný text s odkazom. Práca so softvérom sa zrýchli a zefektívni.

Lehota v kalendári

Zobrazovanie lehoty v kalendári teraz uvidíte aj s jej názvom.

Zobrazovanie spisov

Zlepšenie funkcionalít filtrov. Spisy podľa vybraného filtra sa zobrazujú v prehľadnom výpise. Triedenie bolo doteraz k dispozícii len v rozšírenom vyhľadávaní. V novej verzii máte triedenie k dispozícii stále.

Rozšírenie ponuky rokov v spisoch

Vo výberoch spisov môžete filtrovať spisy, ktoré majú až 5 rokov. Pre filtrovanie starších spisov sme doplnili do výberu „Ďalšie“, kde sa zobrazujú aj ďalšie roky.