Tribunal, softvér pre právnikov

Ak pracujete v tíme a potrebujete zabezpečiť efektívnu tímovú spoluprácu, odporúčame vám zaobstarať si serverovú verziu softvéru Tribunal. Pred inštaláciou samotného Tribunalu je potrebné mať sprevádzkovaný aplikačný server. S jeho prípravou a inštaláciou vám radi pomôžeme.

Všetky informácie a dokumenty uložené cez serverovú verziu Tribunal-u, sa ukladajú na diskový priestor vášho aplikačného servera, čiže ich máte úplne pod kontrolou. Všetci používatelia pristupujú k databáze cez internetový prehliadač a majú tak vždy k dispozícii aktuálne informácie.

Ak máte záujem o viac informácií, dohodnite si s nami prezentáciu. Radi vám odprezentujeme, ako to funguje.

Mám záujem o prezentáciu zdarma

Alebo si môžete prezentácie stiahnuť a prelistovať:

Tribunal - Úvodná prezentácia (formát PDF)

Pre začínajúcu kanceláriu odporúčame prevádzkovať softvér Tribunal na virtuálnom serveri (VPS), ktorý je možné zabezpečiť u ľubovoľného poskytovateľa takejto služby (napr. WebSupport, WebGlobe, Active24, Webhouse, a pod.).

Minimálne nároky na HW pre 3 používateľov: 1x CPU, 1 GB RAM, diskový priestor podľa vašej potreby (softvér zaberie < 100 MB)

SW nároky: ľubovoľný operačný systém (preferovaný je Linux Debian), PHP/SQL/WebServer, SAMBA, SSH prístupové údaje.

Na virtuálnom serveri je možné prevádzkovať aj vyšší počet používateľov, avšak pri väčších kanceláriách alebo väčších objemoch agendy (čiže viac GB dokumentov) je vhodné zvážiť kúpu vlastného servera. Je možná aj inštalácia na výkonnejšie modely NAS sieťových diskov, ktoré umožňujú virtualizáciu a prevádzku samostatného OS Linux.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Mám otázku k inštalácii na serveri

Ak momentálne používate bezserverovú verziu, ale vaša kancelária sa rozrástla a potrebujete prevádzkovať serverovú verziu, je možné všetky údaje z bezserverovej verzie bez straty premigrovať na serverovú verziu.