Zľava až 50% na prvých 12 mesiacov!
Mám záujem o túto zľavu

Tribunal, softvér pre právnikov

Softvér Tribunal - využívajte všetky jeho výhody pre vašu právnu a advokátsku kanceláriu. Zvýšte fektivitu a znížte náklady.

Väčšina právnikov a advokátov v prieskumoch priznáva, že investície do softvérov na zefektívnenie práce a podporu právnickej profesie sú už doslova nevyhnutnosťou.

Digitalizácia kancelárií a využívanie technológií je nezastaviteľný trend, ktorý sa značne premieta aj do ziskovosti firiem.

Softvér Tribunal nie je iba klasické CRM. Ponúka vám oveľa viac v podobe rýchlej a prehľadnej agendy a možnosti spravovať komplexnú administratívu advokátskej a právnickej práce.

Pri práci s ľuďmi azda nie je nič dôležitejšie, než starostlivosť o klientov a zlepšovanie vzťahov s nimi. Právnická a advokátska profesia si vyžaduje rýchlosť, výkonnosť a neraz aj schopnosť prispôsobovať sa nečakaným situáciám.

Digitalizácii sa v blízkej budúcnosti nevyhne žiadna právnická, ani advokátska kancelária. Podobne ako mnohé iné firmy stoja pred dôležitými technologickými výzvami, ktoré si vyžadujú automatizáciu procesov i vhodné softvérové riešenia.

Tribunal - spravujte právnu agendu jedným softvérom

Dajte stopku zbytočnému chaosu a zdĺhavému prehľadávaniu sa v archívnych spisoch. S Tribunalom môžete získať prehľad a poriadok v agende i spisoch vašich klientov.

Predstavte si, že vďaka jedinému systému môžete mať prístup ku všetkým vašim dokumentom a rýchlo si vyhľadať dôležité kontakty a potrebné informácie.

Tribunal vám pomôže zabezpečiť komplexnú administratívu, čím sa zvyšuje efektivita práce celého tímu.

S Tribunalom získate prehľad: Klienti, spisy i dokumenty na jednom mieste

Softvér Tribunal slúži najmä tým, ktorí majú radi štruktúrovaný a prehľadný poriadok v dokumentoch. Je šitý presne na mieru a potreby právnikov a advokátov.

Ako v ňom začať pracovať? Jednoduchou evidenciou klienta alebo sporovej agendy.

V Tribunale môžete ukladať a archivovať komplexnú agendu klientov, vrátane ich spisov a ďalších dôležitých dokumentov. Ich generovanie a tlač sú samozrejmosťou.

Klientovi založíte nový spis, v rámci ktorého môžete ukladať ľubovoľný počet dokumentov. Pod jedným klientom môžete vytvoriť ľubovoľný počet spisov. Okrem jednoduchého vkladania rôznych dokumentov máte k dispozícii aj kontrolu histórie.

Predstavte si, že sa k vám po roku vráti klient a znova sa čo najrýchlejšie potrebujete oboznámiť s jeho agendou, ktorú ste už riešili v minulosti. Prípadne sa rýchlo potrebujete dostať k inému spisu a zdieľať informácie s kolegom, ktorý s vami pracuje v tíme.

Stačí, že otvoríte Tribunal a všetko potrebné máte po ruke. V systéme môžete kedykoľvek a veľmi rýchlo skontrolovať, v akom štádiu sa nachádza riešenie konkrétneho prípadu vášho klienta.

Inštalácia Tribunalu je jednoduchá. Samostatní advokáti ocenia jeho neserverovú verziu, väčšie alebo stredné právnické a advokátske kancelárie zase radšej serverovú verziu.

Ak chcete s Tribunalom rýchlo začať, najnovšie si môžete vybrať aj prístup cez cloud.

Zapisujte si do Tribunalu úlohy a úkony, stiahnite si výkaz práce

Do Tribunalu môžete zapisovať nielen svoje pracovné úlohy, ale aj úkony s odpracovaným časom. Aj takýmto spôsobom máte prehľad o tom, čo ste v danom časovom období urobili pre klientov v rámci sporovej alebo nesporovej agendy.

Ak ide o jednorazový úkon, poznačíte si ho v Tribunale, uvediete odpracovaný čas a hodinovú sadzbu a systém vám vypočíta výslednú odmenu. Následne si v ňom už len vystavíte faktúru a stiahnete do počítača alebo priamo vytlačíte zo systému a odošlete na úhradu.

Potrebujete vystaviť výkaz práce? Systém vám ukazuje, na ktorých úlohách ste pracovali. Môžete z neho vyčítať, či ste klientovi poskytli konzultáciu, akého druhu bolo jednanie s klientom, kedy ste sa zúčastnili súdneho pojednávanie alebo koľko hodín ste strávili na vypracovaní zmluvnej agendy pre klientsku firmu. Výhodou je, že si svoj pracovný výkaz môžete vygenerovať a stiahnuť do počítača a odoslať klientovi alebo svojmu nadriadenému.

Náš tip: Ak máte toho v práci veľa, stačí si urobiť malú inventúru. Pozrite sa v systéme, koľko času venujete tej, ktorej agende. Ak vám to situácia dovolí, ráno začnite malými čiastkovými aktivitami a postupne prechádzajte na väčšie úlohy.

Prehľad a poriadok vo veciach je nadovšetko, funkcionality Tribunalu vám v tom chcú čo najlepšie poslúžiť.

Pracujte s kalendárom a využite firemný chat

Plánujete dovolenku alebo sa chystáte k lekárovi? Tribunál vám poskytuje aj prehľadný kalendár, v rámci ktorého si môžete zapisovať dôležité termíny vašich pojednávaní, stretnutí i dátumy služobných ciest.

S kolegami si už nemusíte zakaždým posielať maily. Softvér ponúka bezpečný chat, cez ktorý si môžete v tíme zdieľať dôležité informácie alebo linky na potrebné dokumenty. Výhodou je, že všetky vaše správy sa uchovajú na serveri vašej kancelárie.

Sledujte svoje výdavky a vystavujte faktúry jednoducho a rýchlo

Tribunal vám umožňuje prehľadnú evidenciu výdavkov. Či už ste na služobnej ceste alebo potrebujete evidovať náklady na cestu na pojednávanie, obed s obchodným partnerom, to všetko si môžete zaznamenávať a priradiť ku klientovi a danej agende.

Softvér vám umožňuje účtovanie služobných ciest, právnych úkonov i práce ohodnotenej hodinovou sadzbou a následné jednoduché vystavovanie faktúr. Samozrejmosťou je vystavenie faktúry aj v cudzích menách.

Ako funguje práca s Tribunalom v praxi?

Čokoľvek hľadáte – či už históriu klienta, konkrétny spis alebo faktúru, viete sa k nim dostať na pár klikov. Kalendár vám pripomenie ďalšie pojednávania a dôležité termíny. Nesporne veľkou výhodou i pridanou hodnotou Tribunalu je sledovanie odpracovaného času a výkazy odpracovaných hodín a aktivít zamestnancov.

Čo všetko získate vďaka Tribunalu?

• Dokonalý prehľad o firme a informácie o vašich klientoch • Šetrenie času a zvyšovanie efektivity práce v tíme • Všetky informácie máte na jednom mieste a v bezpečí • Okamžité vyhľadávanie a získanie kontaktov a informácií o klientoch a partneroch, s ktorými spolupracujete • Jednoduché používanie a rôzne verzie inštalácie podľa vašich potrieb

« Späť na zoznam článkov